İZMİR MEKANİK MAKİNA

Tecrübe ve bilgi birikiminin ilk 17 yılını Almanya'da, Alman Makine sanayinde edinmiş olan Mehmet ATICI tarafından 1985 yılında ağır sanayi ve imalat sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuş olup geçmişten günümüze faaliyetlerine İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 8000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında devam etmektedir.

VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ

Misyonumuz; Kaliteli üretim, zamanında teslim ve sürekli gelişim ana felsefemız olup, bu hedefler doğrultusunda uzman teknik kadromuzla siz değerli müşterilerimize; bugün olduğu gibi gelecektede her zaman en iyi hizmeti vermek en büyük misyonumuz olacaktır.

Vizyonumuz; Güncel teknoloji kullanımı ile ihtiyaçlarınıza hızlı cevap veren çözümler geliştirerek; siz değerli müşterilerimizin ulusal ve uluslararası pazarda ilk tercihi olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Güvenilir


İzmir Mekanik Makina, “Güvenilir Bir Firma” olmayı kendisine prensip edinmiştir. Kendi bünyesi içinde, tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri birlikte, takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur.

Öncü


Hem sektörün, hem de toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için üzerine düşen görevleri yerine getirir. Vizyonu, sektöründe her zaman lider olmak için çalışmaktadır.
Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.

Yönlendirici


İzmir Mekanik Makina de verilen hizmet sınırlı değildir. Sektörümüzle ilgili konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek ve çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

Önlem Odaklı


Hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar. İzmir Mekanik Makina, elemanlarının şirketinden güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alır ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar.